Fred de la Bretoniere

FRB0318 Crossbody Metallic Grain Leather S Gold

Czy chcesz więcej niż 5 sztuk? Poproś o wycenę!
Kup teraz, zapłać później
Oficjalny sprzedawca
Prosty i korzystny
Brand color name Gold
Brand product code 261010299
Grupa wiekowa Doroslych
Material skóra
Merk Fred de la Bretoniere
Opcje przechowywania 1 wewnetrzna kieszen z zamkiem blyskawicznym
Pasek na ramie odlaczalny
Zamkniecie typu zamek blyskawiczny

FRB0318 Crossbody Metallic Grain Leather S to elegancka torebka typu crossbody, która doskonale pasuje do róznych stylizacji. Wykonana z wysokiej jakosci skóry o metalicznym wykonczeniu, dodaje blasku i wyjatkowosci kazdej kreacji.

Ta torebka marki Fred de la Bretoniere w kolorze zlotym (Brand color name: Gold) jest idealna dla doroslych (Grupa wiekowa: Doroslych). Jej unikalny kod produktu to 261010299 (Brand product code: 261010299).

Wyposazona w praktyczna wewnetrzna kieszen z zamkiem blyskawicznym (Opcje przechowywania: 1 wewnetrzna kieszen z zamkiem blyskawicznym), ta torebka zapewnia wygodne przechowywanie i organizacje Twoich niezbednych przedmiotów.

Pasek na ramie jest odlaczalny (Pasek na ramie: odlaczalny), co daje Ci mozliwosc noszenia jej na wiele róznych sposobów. Zamkniecie typu zamek blyskawiczny (Zamkniecie typu: zamek blyskawiczny) zapewnia bezpieczenstwo Twoich rzeczy.

FRB0318 Crossbody Metallic Grain Leather S to nie tylko praktyczna torebka, ale takze modny dodatek, który podkresli Twój indywidualny styl. Dodaj jej do swojej kolekcji juz dzis!

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 w dzień roboczy, wyślemy je tego samego dnia. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek.

Zwrotów można dokonywać w ciągu 30 dni od daty zakupu na własny koszt.

Wszystkie produkty są wysyłane z naszego magazynu w Holandii. Dostawę można śledzić za pomocą naszego kodu śledzenia.

Copyright © 2024 The Little Green Bag BV All rights reserved. | Ogólne Warunki | Polityka prywatności