Herschel Supply Co.

Quarry RFID Slate

Czy chcesz więcej niż 5 sztuk? Poproś o wycenę!
Kup teraz, zapłać później
Oficjalny sprzedawca
Prosty i korzystny
Brand color name Slate
Brand product code 11172
Glebokosc 1 cm
Grupa wiekowa Doroslych
Material poliester
Merk Herschel Supply Co.
Szerokosc 11 cm
Wysokosc 10 cm
Zamkniecie typu zamek blyskawiczny

Quarry RFID to portfel z zamkiem blyskawicznym, który jest nie tylko stylowy, ale takze funkcjonalny. Wykonany z wysokiej jakosci poliestru, ten portfel marki Herschel Supply Co. jest idealnym dodatkiem dla doroslych. Jego kolor w odcieniu Slate nadaje mu elegancji i ponadczasowego charakteru.

Ten portfel zostal zaprojektowany z mysla o bezpieczenstwie. Dzieki technologii RFID, Twoje karty platnicze i dokumenty sa chronione przed nieautoryzowanym odczytem. Nie musisz sie martwic o kradziez danych, gdy masz Quarry RFID przy sobie.

Zamek blyskawiczny to praktyczne rozwiazanie, które zapewnia latwe otwieranie i zamykanie portfela. Nie musisz sie juz dluzej zastanawiac, czy wszystko jest dobrze zamkniete. Quarry RFID sprawia, ze Twoje pieniadze i karty sa zawsze bezpieczne.

Dodaj odrobine stylu i funkcjonalnosci do swojego codziennego zycia dzieki Quarry RFID. Ten portfel marki Herschel Supply Co. to nie tylko praktyczny dodatek, ale takze wyraz Twojego indywidualnego stylu.

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 w dzień roboczy, wyślemy je tego samego dnia. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek.

Zwrotów można dokonywać w ciągu 30 dni od daty zakupu na własny koszt.

Wszystkie produkty są wysyłane z naszego magazynu w Holandii. Dostawę można śledzić za pomocą naszego kodu śledzenia.

Copyright © 2024 The Little Green Bag BV All rights reserved. | Ogólne Warunki | Polityka prywatności