Herschel Supply Co.

Tyler Vegan Leather RFID Black

Czy chcesz więcej niż 5 sztuk? Poproś o wycenę!
Kup teraz, zapłać później
Oficjalny sprzedawca
Prosty i korzystny
Brand color name Black
Brand product code 11164
Glebokosc 1.9 cm
Grupa wiekowa Doroslych
Material Skóra weganska
Merk Herschel Supply Co.
Seria Tyler
Szerokosc 7.6 cm
Wysokosc 10.8 cm
Zamkniecie typu zamek blyskawiczny

Tyler Vegan Leather RFID to portfel z zamkiem blyskawicznym, nalezacy do kategorii Portfele Z Zamkiem Blyskawicznym. Ten elegancki portfel marki Herschel Supply Co. z serii Tyler zostal stworzony z wysokiej jakosci skóry weganskiej, która doskonale imituje naturalna skóre. Jego kolor to czarny, co dodaje mu ponadczasowego charakteru.

Ten portfel jest idealny dla doroslych, którzy cenia sobie styl, funkcjonalnosc i ochrone swoich danych. Dzieki technologii RFID, portfel zapewnia ochrone przed kradzieza danych z kart zblizeniowych. Teraz mozesz byc spokojny o swoje dane osobowe.

Zamkniecie typu zamek blyskawiczny sprawia, ze portfel jest latwy w uzyciu i zapewnia bezpieczne przechowywanie twoich pieniedzy i kart. Nie musisz sie martwic o przypadkowe wypadniecie zawartosci portfela.

Wybierz Tyler Vegan Leather RFID, aby cieszyc sie nie tylko wygoda i praktycznoscia, ale takze modnym dodatkiem, który podkresli twój indywidualny styl.

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 w dzień roboczy, wyślemy je tego samego dnia. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek.

Zwrotów można dokonywać w ciągu 30 dni od daty zakupu na własny koszt.

Wszystkie produkty są wysyłane z naszego magazynu w Holandii. Dostawę można śledzić za pomocą naszego kodu śledzenia.

Co sądzisz?

Inni również kupili.

Copyright © 2024 The Little Green Bag BV All rights reserved. | Ogólne Warunki | Polityka prywatności