Kontynuuj zakupy ROZLICZ SIĘ koszyk

Sklep Rotterdam


The Little Green Bag
Sklep Rotterdam


Adres:
Korte Lijnbaan 3a
3012 EC Rotterdam


Godziny otwarcia:
poniedziałek:
-
wtorek:
-
środa:
-
czwartek:
-
piątek:
-
sobota:
-
niedziela:
-

Możliwość parkowania


W okolicy znajduje się wiele odpłatnych miejsc do parkowania. Zarówno na ulicy jak i na parkingach.

Sklep jest łatwo dostępny przy użyciu publicznych środków transportu.

Sklep z torebkami w Rotterdamie


W centrum Rotterdamu (Holandia) przy ulicy Korte Lijnbaan 3a znajduje się najszykowniejszy sklep z torebkami w mieście, oferujący wyjątkowy asortyment. Dzięki wzbogacanej co roku kolekcji, wizyta w naszym sklepie sprawi, że stracisz poczucie czasu. Sklep The Little Green Bag, oprócz bogatej kolekcji torebek w ofercie, jest również znany ze swoich portfeli, walizek, zegarków i innych doskonałych akcesoriów. Oznacza to, że znajdziesz tu coś ciekawego nie tylko dla siebie ale także dla innych.

Torebka trafia do ciebie


Szukasz (na przykład) torebki, widzianej na stronie naszego sklepu internetowego, ale nie możesz jej znaleźć na półce w sklepie? Zwróć się o pomoc bezpośrednio do naszych pracowników. W przypadku braku danego modelu torebki w sklepie, dostarczenie jej z naszego centrum dystrybucji, nie będzie dla nas stanowić żadnego problemu. W takiej sprawie można się ponadto kontaktować z zespołem obsługi klienta, pod numerem 010 435 41 03.

Forma płatności


W naszych sklepach można płacić nie tylko kartą płatniczą lub gotówką, ale również kartą kredytową, kartami podarunkowymi fashioncheque, kartami podarunkowymi The Little Green Bag czy też bonami podarunkowymi VVV.

Wirtualny spacer po sklepie w Rotterdamie