Kontynuuj zakupy ROZLICZ SIĘ koszyk

Sklep Utrecht


The Little Green Bag
Sklep Utrecht


Adres:
Steenweg 43
3511 JM Utrecht


Godziny otwarcia:
poniedziałek:
-
wtorek:
-
środa:
-
czwartek:
-
piątek:
-
sobota:
-
niedziela:
-

Możliwość parkowania


W okolicy znajduje się wiele odpłatnych miejsc do parkowania. Zarówno na ulicy jak i na parkingach.

Sklep jest łatwo dostępny przy użyciu publicznych środków transportu.

Sklep z torebkami w Utrechcie


W Utrechcie (Holandia) nasz sklep z torebkami znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Steenweg 43. Ta filia sklepu The Little Green Bag oferuje szeroką gamę produktów takich firm jak Cowboysbag, MYOMY, Rains oraz wiele innych atrakcyjnych marek. W ofercie nie tylko torebki, ale też inne akcesoria. Dzięki naszej regularnie wzbogacanej kolekcji, każda wizyta w sklepie staje się doskonałą okazją na znalezienie i zakup nowego produktu.

Torebka trafia do ciebie


Szukasz (na przykład) torebki, widzianej na stronie naszego sklepu internetowego, ale nie możesz jej znaleźć na półce w sklepie? Zwróć się o pomoc bezpośrednio do naszych pracowników. W przypadku braku danego modelu torebki w sklepie, dostarczenie jej z naszego centrum dystrybucji nie będzie dla nas stanowić żadnego problemu. W takiej sprawie można się ponadto kontaktować z zespołem obsługi klienta, pod numerem 010 435 41 03.

Forma płatności


W naszych sklepach można płacić nie tylko kartą płatniczą lub gotówką, ale również kartą kredytową, kartami podarunkowymi fashioncheque, kartami podarunkowymi The Little Green Bag czy też bonami podarunkowymi VVV.

Wirtualny spacer po sklepie w Utrechcie