Festina

Watch Chrono Sport Brown

Czy chcesz więcej niż 5 sztuk? Poproś o wycenę!
Kup teraz, zapłać później
Oficjalny sprzedawca
Prosty i korzystny
Brand color name Brown
Brand product code F20519/1
Forma Okragly
Grupa wiekowa Doroslych
Kolor obudowy zegarka czarny
Material Nierdzewna stal
Merk Festina
Odporny na wode 10ATM (plywanie)
Rodzaj mechanizmu zegarka Kwarc
Seria Chrono Sport
Szklo mineral
Zegarek chronograf True

Ten zegarek chronograf z serii Chrono Sport marki Festina to idealny wybór dla doroslych, którzy cenia sobie styl i funkcjonalnosc. Jego okragla forma i czarna obudowa nadaja mu nowoczesny wyglad, który z pewnoscia przyciagnie uwage. Wykonany z nierdzewnej stali, ten zegarek jest nie tylko trwaly, ale takze odporny na wode do 10ATM, co oznacza, ze mozna go nosic podczas plywania.

Zegarek Chrono Sport jest wyposazony w mechanizm kwarcowy, który zapewnia precyzyjny pomiar czasu. Jego szklo mineralne jest odporne na zarysowania, co gwarantuje dlugotrwala klarownosc wyswietlanego czasu.

Ten zegarek posiada równiez funkcje chronografu, która umozliwia mierzenie czasu w sposób dokladny i precyzyjny. Dzieki temu zegarek Chrono Sport jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale takze praktycznym narzedziem.

Zegarek Chrono Sport w kolorze brazowym z numerem katalogowym F20519/1 to doskonaly wybór dla osób, które cenia sobie jakosc, styl i niezawodnosc. Dodaj ten zegarek do swojej kolekcji i ciesz sie jego elegancja i funkcjonalnoscia na co dzien.

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 w dzień roboczy, wyślemy je tego samego dnia. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek.

Zwrotów można dokonywać w ciągu 30 dni od daty zakupu na własny koszt.

Wszystkie produkty są wysyłane z naszego magazynu w Holandii. Dostawę można śledzić za pomocą naszego kodu śledzenia.

Copyright © 2024 The Little Green Bag BV All rights reserved. | Ogólne Warunki | Polityka prywatności