Kontynuuj zakupy ROZLICZ SIĘ koszyk

O The Little Green Bag

The Little Green Bag to adres sklepu z modnymi torbami, biżuterią i akcesoriami najlepszych marek. Tutaj znajdziesz kompletną kolekcję toreb Cowboysbag i stylowe torby MYOMY. Ale także torby Fred de la Bretoniere o ponadczasowej jakości i modne torby Fabienne Chapot. Ponadto The Little Green Bag posiada wiele międzynarodowych marek, które są nieodzowne w każdej modnej szafie, takich jak torebki Michael Kors i Guess. Niezastąpione w tym momencie są 'Smart Little Bags' LouLou Essentiels.

Teraz The Little Green Bag jest także dla mężczyzn; nowy modny sklep internetowy dla panów. Znajdziesz tu dużą kolekcję modnych plecaków, toreb roboczych, torebek i innych akcesoriów dla mężczyzn najlepszych marek, takich jak Herschel Supply Co, Castelijn & Beerens i Plevier. Skóra lub imitacja skóry, duża lub mała: w The Little Green Bag wybór jest nieograniczony, a ty zawsze masz pewność, że masz modną torbę.

The Little Green Bag jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie, aby stworzyć idealną kolekcję torebek, portmonetek, biżuterii i akcesoriów dla ciebie. Zdobądź inspiracje na stronie z inspiracjami i znajdź idealną kombinację akcesoriów do swojego stroju.

The Little Green Bag z przyjemnością pomoże ci wybrać odpowiednie akcesoria na każdą okazję.
Ponadto wszystkie torebki i akcesoria są pięknie zapakowane i wysłane bezpośrednio do ciebie, więc wkrótce będziesz miał dużo przyjemności! Za każde euro wydane w sklepie internetowym otrzymasz jedno baggie, które możesz wydać na zakupy w sklepie. Obserwuj nasze kanały mediów społecznościowych, by otrzymać wszystkie nowe wiadomości o torbach.

Życzymy wiele przyjemności z zakupów!