Kontynuuj zakupy ROZLICZ SIĘ koszyk

Zamów

Płatność

W The Little Green Bag zapewniamy bezpieczną procedurę płatności. Po wybraniu preferowanej metody płatności nastąpi automatyczne przekierowanie do zabezpieczonego środowiska płatniczego MultiSafepay, Paypal lub Buckaroo.

Po dokonaniu płatności nastąpi ponowne przekierowanie a na stronę internetową The Little Green Bag. Twoje zamówienie zostanie wysłane po otrzymaniu płatności.

Oferujemy kilka metod płatności za Twoje zamówienie. Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć wszystkie metody płatności.


Zapłać kilkoma kartami kredytowymi

W The Little Green Bag możesz z łatwością płacić kartą kredytową. Nastąpi przekierowanie do zabezpieczonego środowiska płatniczego MultiSafepay lub Buckaroo. Akceptujemy następujące karty kredytowe: Maestro, American Express, Visa i MasterCard.

Zapłać za pośrednictwem Paypal

Aby móc płacić za pośrednictwem Paypal, potrzebne jest konto Paypal. Możesz zarejestrować się na stronie internetowej Paypal. Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do zabezpieczonego środowiska płatniczego Paypal. Po dokonaniu płatności nastąpi ponowne przekierowanie na stronę internetową The Little Green Bag.


Apple Pay

Payconiq

Karty podarunkowe od The Little Green Bag

Karty podarunkowe od The Little Green Bag
Zaskocz swoją siostrę, matkę, przyjaciółkę lub córkę kartą podarunkową od The Little Green Bag.

Kartę podarunkową można wydać w sklepie internetowym lub w jednym z naszych sklepów offline.

Na karcie podarunkowej znajduje się unikalny kod. Kod ten może być użyty podczas realizacji zamówienia. Wpisz kod w polu "Wprowadź kod karty podarunkowej" w torbie na zakupy. Wartość karty podarunkowej zostanie odjęta od całkowitej kwoty zamówienia. Pozostałą kwotę można zapłacić jedną z pozostałych metod płatności. Można łączyć karty podarunkowe z kodem rabatowym.

Środki na karcie podarunkowej nie muszą być wydane jednorazowo. Karty nie można wymienić na pieniądze. Nie zwracamy pieniędzy przy użyciu karty podarunkowej. Karta podarunkowa jest ważna przez rok od daty otrzymania.

Zamów swoją kartę podarunkową!

Płatność za pomocą Fashioncheque

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą Fashioncheque, wybierz opcję "Zapłać za pomocą Fashioncheque". Nastąpi automatyczne przekierowanie do zabezpieczonego środowiska płatniczego Multisafepay. W przypadku niewykorzystania całej kwoty możesz dokończyć płatność za pomocą iDEAL. Po całkowitym zrealizowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą Fashioncheque, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na Fashioncheque.


Płatność za pomocą karty podarunkowej VVV

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą karty podarunkowej VVV, wybierz opcję "Zapłać za pomocą karty podarunkowej VVV". W trakcie procesu zamawiania możesz wybrać liczbę kart podarunkowych. Nastąpi przekierowanie na inną stronę, gdzie możesz wybrać inną metodę płatności, aby uregulować pozostałą kwotę.

Po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie pocztą na poniższy adres karty podarunkowej, podając numer zamówienia:

The Little Green Bag
Sevillaweg 140
3047 AL Rotterdam

Zamówienie zostanie wysłane po otrzymaniu karty podarunkowej.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą karty podarunkowej VVV, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na kartę podarunkową VVV.

Płatność za pomocą karty podarunkowej ze sklepu internetowego

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą karty podarunkowej ze sklepu internetowego, wybierz opcję "Zapłać za pomocą karty podarunkowej ze sklepu internetowego". Nastąpi przekierowanie na zabezpieczoną stronę Buckaroo. W przypadku płatności za pomocą karty podarunkowej ze sklepu internetowego pozostałą kwotę można uregulować tylko za pośrednictwem iDeal. Po całkowitym zrealizowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą karty podarunkowej ze sklepu internetowego, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na kartę podarunkową ze sklepu internetowego.


Płatność za pomocą Twojej karty podarunkowej

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą Twojej karty podarunkowej, wybierz opcję "Zapłać za pomocą Twojej karty podarunkowej". Nastąpi przekierowanie na zabezpieczoną stronę Buckaroo. W przypadku płatności za pomocą Twojej karty podarunkowej pozostałą kwotę można uregulować tylko za pośrednictwem iDeal. Po całkowitym zrealizowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą Twojej karty podarunkowej, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na Twoją kartę podarunkową.


Płatność za pomocą karty podarunkowej Shoes & Accessories

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą Twojej karty podarunkowej, wybierz opcję "Zapłać za pomocą Shoes & Accessories". Nastąpi przekierowanie na zabezpieczoną stronę Buckaroo. Tutaj możesz wpisać swój unikalny kod. W przypadku płatności za pomocą karty podarunkowej Shoes & Accessories pozostałą kwotę można uregulować tylko za pośrednictwem iDeal. Po całkowitym zrealizowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą karty podarunkowej Shoes & Accessories, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na Twoją kartę podarunkową Shoes & Accessories.


Płatność za pomocą ippies.nl

Z ippies.nl możesz oszczędzać ippies z każdym zamówieniem, które składasz online. Ippies to bony o wartości 1 eurocenta. The Little Green Bag akceptuje ippies jako oficjalną walutę. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat ippies.nl lub nie masz jeszcze konta? Kliknij tutaj, zarejestruj się za darmo i otrzymaj prezent w wysokości 50 ippies!


Płatność za pomocą karty podarunkowej The Little Green Bag

Karty upominkowe The Little Green Bag można zrealizować w naszym sklepie internetowym lub w jednym z naszych butików.

Kod znajduje się na karcie podarunkowej. Wprowadź ten kod w zakładce "torba na zakupy". Wartość karty podarunkowej zostanie odjęta od całkowitej kwoty zamówienia. W przypadku niewykorzystania całej kwoty możesz dokończyć płatność jedną z pozostałych metod płatności. Można łączyć karty podarunkowe z kodem rabatowym.

Środki na karcie podarunkowej nie muszą zostać wydane jednorazowo. Karty podarunkowej nie można wymienić na pieniądze. Nie zwracamy pieniędzy przy użyciu karty podarunkowej. Karta podarunkowa jest ważna przez rok od daty otrzymania.


Płatność za pomocą Winkel Cheque

Jeśli chcesz zapłacić za pomocą Winkel Cheque, wybierz opcję "Zapłać za pomocą Winkel Cheque". Nastąpi automatyczne przekierowanie do zabezpieczonego środowiska płatniczego Buckaroo. W przypadku niewykorzystania całej kwoty możesz dokończyć płatność za pomocą iDEAL. Po całkowitym zrealizowaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Uwaga: po zwrocie przedmiotu, który został opłacony za pomocą Winkel Cheque, otrzymasz kartę podarunkową od The Little Green Bag na tę samą kwotę. Nie ma możliwości zwrotu kwoty na Winkel Cheque.

Usługa pakowania prezentów

Chcesz zaskoczyć kogoś miłym prezentem? Zapakujemy Twój prezent w świąteczny papier i wyślemy na wybrany przez Ciebie adres. Cena to tylko 3,50 €!