Kontynuuj zakupy ROZLICZ SIĘ koszyk

Sklep Vlaardingen


The Little Green Bag
Sklep Vlaardingen


Adres:
Fransenstraat 9
3131 CC Vlaardingen


Godziny otwarcia:
poniedziałek:
gesloten
wtorek:
10.00 - 17.00
środa:
10.00 - 17.30
czwartek:
10.00 - 17.30
piątek:
10.00 - 17.30
sobota:
10.00 - 17.00
niedziela:
gesloten

Możliwość parkowania


Parkować można na parkingu Centrum / Stadhuis obok Stadhuis (dostępnym od Burgemeester Pruissingel przez Maassluissedijk) lub na parkingu Liesveld (przy Albert Heijn, dostępnym od Burg. Pruissingel przez Vondelstraat, Joubertstraat)

Sklep z torebkami w Vlaardingen


W centrum Vlaardingen (Holandia) wśród sieci uroczych sklepów znajduje się także sklep The Little Green Bag. Miejsce, w którym od naszego pierwszego sklepu wszystko się zaczęło! W sklepie tym, podczas podziwiania pięknych torebek, czeka cię prawdziwa zabawa. Sklep The Little Green Bag jest oczywiście znany nie tylko z torebek. Portfele, zegarki, walizki, paski i inne wspaniałe akcesoria; jest w czym wybierać!

Torebka trafia do ciebie


Szukasz torebki z naszego sklepu internetowego i nie możesz jej odnaleźć wśród całej tej oferty? Zwróć się o pomoc bezpośrednio do naszych pracowników. W razie gdyby nie było danego modelu torebki w sklepie, sprowadzimy ją dla ciebie z naszego centrum dystrybucji. Nie stanowi to problemu! Chcesz mieć jednak pewność? Skontaktuj się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem telefonu 010 435 4103. W ten sposób możemy od razu sprawdzić dostępność danego modelu torebki w sklepie w Vlaardingen. I jeżeli rzeczywiście nie ma danego modelu na stanie w sklepie, możemy od razu uzupełnić braki.

Forma płatności


W naszych sklepach można płacić nie tylko kartą płatniczą lub gotówką, ale również kartą kredytową, kartami podarunkowymi fashioncheque, kartami podarunkowymi The Little Green Bag, czy też bonami podarunkowymi VVV.